top of page
Поиск

Переваги та недоліки дистанційного навчання. (Частина 2)


Забудьте про географічні межі або «не прижилось». Що оберете Ви? (Частина 2)


Отож, продовжуємо тему навчання. Сьогодні ми розкажемо про плюси занять у форматі офлайн.


Безперечні плюси офлайн-навчання, які не можна не визнати.▪︎ Не прижилось.

Зараз механізми здобуття онлайн-освіти не досконалі. У той час, коли школи, виші працюють за стабільними програмами з налагодженим механізмом перевірок та оцінюванням знань.

▪︎ Відкладу подалі, на верхню полицю.

Спокуса відкладати «на потім» може бути величезною, коли справа доходить до онлайн-навчання, оскільки кожен сам обирає собі графік. Тому треба завжди залишатись зосередженим, дисциплінованим, мотивованим, щоб закінчити освітній процес.


▪︎ А поспілкуватись?

Багато хто вважає відсутність взаємодії студента та викладача найбільшим недоліком дистанційного навчання. Онлайн-заняття змушують нас почуватись ізольованими. Адже чого варті екскурсії, проєктна діяльність, спортивні заходи, походи з ночівлею, піжамні вечірки… З упевненістю можна сказати, що дистанційне навчання не підходить для розвитку комунікативних навичок.

При дистанційному навчанні особистий контакт студентів один з одним та з викладачами мінімальний (якщо взагалі є). Тому ця форма навчання не підходить для розвитку комунікативних навичок, упевненості в собі чи навичок роботи в команді.


▪︎ З теорією зрозуміло. А що на практиці?

Якщо набуття теоретичних знань онлайн цілком реальне (на наш погляд), то відпрацювання практичних умінь та навичок інколи неможливе. Жодна картинка не навчить робити укол, креслити циркулем, набивати м'яч тощо.


Резюме:

На користь різних видів отримання працюють безперечні плюси.

Дистанційна освіта — це перевага, хоча вона ще не досягла тієї стадії, коли може конкурувати зі звичайною освітою. Дистанційне навчання може виступити додатковою формою освіти. Багато молодих ентузіастів можуть отримати відповідну кваліфікацію та отримати нові навички, навчаючись онлайн.

Зміст світу змінився, і люди змушені це прийняти. Очікується, що досвід дистанційного навчання покращуватиметься і інтегруватиметься, щоб зробити платформи онлайн-навчання більш інклюзивними. Водночас ми зможемо досягти моменту, коли дистанційна освіта стане невід'ємною частиною нашого життя.

Який з варіантів здобуття освіти потрібно обрати, вирішувати Вам, виходячи з можливостей дитини, сім'ї, ситуації у суспільстві.

Головне – це бажання.


Мета навчання - досягти найбільшого задоволення в отриманні знань.

Сюнь-цзи


Івент-менеджер Honey Academy Lyceum, викладач спорту, куратор 6 класу, Звонко Ірина

4 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page