top of page
Поиск

Переваги та недоліки дистанційного навчання. (Частина 1)


Забудьте про географічні межі або «не прижилось». Що оберете Ви? (Частина 1)


Ми живемо у третьому десятилітті XXI століття.

Речі ніколи не були однаковими і змінювались з кожним десятиліттям.

Насправді зміна — це єдине, що витримало випробування часом. Інтернет змінив життя людей. Дистанційна освіта стала модним словом у світі. Дистанційне навчання стало доступним одним клацанням миші.

Воно так несподівано, завзято, спритно, непередбачувано, палко, шалено увірвалось в наше життя: життя педагогів, життя наших дітей; так вкоренилося за останні декілька років, придбало шанувальників, що вже сумнівів немає – онлайн-освіта позиції не здасть, вона у нашому житті назавжди. У цьому впевнені експерти, освітяни та навіть діти.

Якщо люди старшого покоління бачать у ньому більшість недоліків, то студенти старших класів, вишів знаходять у такій системі навчання багато плюсів.

Спробуємо розібратись та протиставити вагомим аргументам «проти» старшого покоління - «за» наших таких юних, але таких сучасних студентів.


Безперечні плюси онлайн-навчання від учнів старших класів, які не можна не визнати.


  • Є час? Вчись!

Оскільки програми дистанційного навчання не вимагають, щоб підлітки фізично були присутні в класі або наслідували заздалегідь встановлений розклад, то є можливість встановити свій власний графік. Дистанційне навчання дає можливість виконувати завдання з будь-якого місця, у будь-який час та у зручному темпі.


І тут, і там паралельно

«За» онлайн-навчання говорить той факт, що не маючи необхідності щодня відвідувати школу, є можливість проходити навчання в іншій школі, займатись улюбленою справою, тренуватись і навіть підробляти.


  • Забудьте про географічні межі!

Оскільки є можливість пройти курс дистанційного навчання з будь-якого куточку світу, то немає прив’язаності до географії. Можна обрати будь-яку школу, яка пропонує потрібну програму (незалежно від того, де вона знаходиться в Україні чи за кордоном).

Крім того, якщо трапиться переїзд, то не доведеться турбуватися про переведення до іншої школи. Або про неможливість закінчити навчання.


  • Економіка має бути економною.

Є можливість здобути освіту навіть тоді, коли бюджет обмежений. Онлайн-навчання допомагає економити на проїзді, канцелярії, обідах, бензині, паркингу, запчастинах, штрафах, книгах, репетиторах, частково одязі тощо. Крім того, є можливість заощадити власний час, тому що онлайн-навчання займає значно менше часу, ніж традиційні школи. Менше вчишся – менше платиш. Все просто.


  • Ти такий, який ти є!

При навчанні онлайн студентам непотрібно турбуватись про те, що вони відстають від своїх однокласників. Що вони не так успішно відповідають біля дошки. Не так далеко кидають м'яч. Не такий цікавий їхній проєкт. Завжди можна повернутись до вивчення більш складних питань, кілька разів переглянути матеріал, прочитати листування викладача, а також пропустити вже відомі теми. Головне – успішно здати всі види робіт.


Про всі "мінуси" онлайн навчання та висновки щодо нього ви зможете дізнатися на наступному тижні. Продовження буде!


Івент-менеджер Honey Academy Lyceum, викладач спорту, куратор 6 класу, Звонко Ірина

71 просмотр0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все

Comments


bottom of page